
Велюровий прямокутний високой пуф 63*34*42 см жовте золото у передпокій, М'яке сидіння пуфик до туалетного столика Жовте золото
2 212,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CS- длинный б/н39
- +380 (95) 314-30-08
Велюровий прямокутний високой пуф 63*34*42 см темно сірий Графіт у передпокій, М'яке сидіння пуфик до туалетного столика
Замовлення оформлені (у п'ятницю, суботу, неділю,понеділок — до 18:00), вирушають у ВІВТОРОК.
Замовлення оформлені (в вівторок, середу, четвер — до 18:00), вирушають у П'ЯТНИЦЮ!
Ми — єдині виробники меблів, які відправляють замовлення двічі на тиждень.
У наявності багато різних кольорів на ваш вибір
Вибрати колір, отримати консультацію та зробити замовлення Ви можете за номером телефону 0981169245



У нашому каталозі представлені:
✅
Товари для дому, дітей, авто та свят - все в одному місці для вашого комфорту
✅
Якісні меблі, подарункові бокси та аксесуари, підібрані з увагою до деталей
✅
Стильні рішення для інтер'єру - від функціональних меблів до декоративного освітлення
✅
Практичні та продумані товари — меблі, світильники, шкіряні вироби та аксесуари для щоденного використання
✅
Асортимент з можливістю підібрати рішення під будь-який інтер'єр та потреби
✅
Надійні та якісні товари — без компромісів у стилі та зручності
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка через "Нова Пошта", "Укрпошта", "Meest".
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "ComfortStyle" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від меблів до аксесуарів - все для вашого затишку та комфорту
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні та Європі!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "ComfortStyle" - Товари, які роблять будинок затишніше щодня!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 8 кг |
| Комплектація | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| тип товару | |
| Призначення | Велюровий прямокутний високой пуф 63*34*42 см темно-сірий Графіт у передпокій, М'яке сидіння пуфик до туалетного столика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовте золото |
- Ціна: 2 212,50 ₴






