
М'яка банкетка з поличками в передпокій 100 см велюр пісочний, Розбырна підставка полиця для взуття із сидінням у коридор
2 700 ₴
2 160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Банкетка 100-2 разборная
- +380 (95) 314-30-08
М'яка банкетка з поличками в передпокій 100 см велюр пісочний, Розбырна підставка полиця для взуття із сидінням у коридор

Розбірна банкетка для взуття в стилі ЛОФТ
Нова модель банкетки створена для тих, хто цінує комфорт, стиль і практичність. Тепер у розбірному форматі — це робить її максимально компактною за доставляння та доступна за ціною.
Переваги:
Швидке та легке збирання (всього кілька хвилин).
Верхня м'яка частина вже закріплена на каркасі.
Для встановлення потрібно прикрутити тільки 2 бічні рамки та 2 полиці для взуття.
У комплекті є все необхідне: гвинти та ключ.
Унікальна система кріплення — упор на 4 точки!
Кожен вузол конструкції фіксується так, щоб забезпечити:
максимальну міцність і довговічність,
стійкість навіть у разі великих навантажень,
немає люфтів.

Доставка:
По Україні через «Нову Пошту» (100 см — 140-180 грн).
Можливе відправлення до Європи: Польща, Німеччина, Чехія, Румунія, Франція, Італія, Іспанія, Великобританія та інші країни.
Характеристики:
Розмір (в зібраному вигляді): 100×32×52 см
Вага: 12 кг
Габарити коробки: 101×33×13 см
Каркас: міцна профільна труба 15×15×1 мм
Оббивка: Велюр
Покриття: порошкова фарба
Максимальне навантаження: до 80 кг
Ця банкетка стане стильним акцентом в інтер'єрі та надійним помічником для зберігання взуття.
Відправка двічі на тиждень!
Закази, оформлені до Вівторка, (П'ятниця, субота, неділя, понеділок — до 18:00)вирушають у ВІВТОРОК.
Закази, оформлені (у вівторок, середу, четвер — до 18:00), вирушають у П'ЯТНИЦЮ!
Ми — єдині виробники меблів, які відправляють замовлення двічі на тиждень.







У нашому каталозі представлені:
✅
Товари для дому, дітей, авто та свят - все в одному місці для вашого комфорту
✅
Якісні меблі, подарункові бокси та аксесуари, підібрані з увагою до деталей
✅
Стильні рішення для інтер'єру - від функціональних меблів до декоративного освітлення
✅
Практичні та продумані товари — меблі, світильники, шкіряні вироби та аксесуари для щоденного використання
✅
Асортимент з можливістю підібрати рішення під будь-який інтер'єр та потреби
✅
Надійні та якісні товари — без компромісів у стилі та зручності
Менеджери проконсультують щодо вибору товарів. Працюємо: Пн-Пт 10:00 – 18:00, Сб 11:00 – 16:00. Зв'язок: Viber, Telegram, WhatsApp.
📦
Замовлення, оформлені до 16:00, надсилаються того ж дня.
🚚
Доставка через "Нова Пошта", "Укрпошта", "Meest".
🔹 Бонуси та знижки за відгуки! 💬
💬
Оцініть якість товару та ГАРАНТОВАНО отримайте знижку або безкоштовну доставку на замовлення!
📸
Нам особливо цінні фото- та відеовідгуки.
💬
Повідомте про свій відгук менеджеру в Telegram, WhatsApp або Viber (на вибір) - і гарантовано отримайте приємний бонус!
🔍 Знайдіть нас у Google - "ComfortStyle" і ознайомтеся зі усім асортиментом!
Чому обирають нас? 🔥
🛒 Від меблів до аксесуарів - все для вашого затишку та комфорту
🌐
Наш сайт працює 24/7
💬
Менеджер відповість у месенджерах у зручний для вас час.
🚚 Працюємо по всій Україні та Європі!
📦 Розрахуємо вартість та підберемо зручний спосіб оплати. Отримайте посилку швидко та без клопоту.
Як замовити?
Простий алгоритм покупки:




🎯 "ComfortStyle" - Товари, які роблять будинок затишніше щодня!
💙Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо відмінний сервіс та продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пісочний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 2 шт. |
| Тип мебели | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Ніжки | метал |
| Полиці | метал |
| Фасади | метал покритий порошковою фарбою |
| Тип товару | |
| Призначення | М'яка банкетка з поличками в передпокій 100 см велюр, Підставка полиця для взуття із сидінням у коридор |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Да |
- Ціна: 2 160 ₴










